Web Tasarım

Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı ve etkili yolu, müşterileriniz sizi dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer.

Intro
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimliğiniz Oluşturulur
Yazılım Dili Analizi
Size En Uygun Yazılım Dili Planlanır
Rakip Analizi
Rakipler İncelenerek Planlama Yapılır
İçerik Tasarımı
İçerikler Planlanır
SEO Dostu
SEO Dostu Alt Yapıya Uygun Planlama
Revize & Teslim
Revize Teslim Yapılarak Raporlamalar Çıkartılır.

Özel Tasarım Web Sitesi

Web sitesi yazılımının mağazanız olduğunu düşünürsek, web sitesi tasarımı da mağazanızın vitrini anlamına gelir. İyi bir mağazanın iyi bir vitrine ihtiyacı olacaktır. ve size özel tasarımlar yapılarak Harika bir vitrinle müşterilerinizin gözünde farklılaşabilir, güven oluşturabilir ve onları kendinize çekebilirsiniz.

Nasıl Yapılır ?

Kurumsal Web Sitesi

Kurumunuzun internetteki temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal web tasarımınız, etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi fazla olur. Bu nedenle firmanız için kurumsal web tasarımı yaptırmak istediğinizde profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Kurumsal web tasarım, bir işletme ya da kurum ile ilgili hizmet sunduğu kitleye doğrudan arz edileceği sebebiyle tüm ayrıntılar ele alınarak çalışılmalıdır.

Nedir ?

Sosyal Medya Ajansı

Doğru bir Sosyal Medya çalışması ile pazarladığınız ürün veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra pazarlama faaliyeti gütmeyen bir Sosyal Medya Hesabına sahip olsanız bile şirketinizin tanınırlığını, marka değerini profesyonel Sosyal Medya danışmanlığı hizmeti ile artırabilir ya da sitenizin ziyaret oranlarını yükseltebilirsiniz.

E-Ticaret Web Sitesi

E-ticaret altyapısı; firmanızın ürün veya hizmetlerinin, dijital ortamda potansiyel müşterileriniz olan tüketicilerle buluşmasını sağlar. E-ticaret sitesi sayesinde online bir şekilde çoklu ödeme seçenekleri ile sabit mağaza maliyeti olmadan istediğiniz ürün veya hizmeti tanıtma ve pazarlama imkanına sahip olursunuz. Ticimax, Tsoft, İdeasoft alt yapıları veya kendi alt yapımız üzerinden özel tasarımlı E-Ticaret Siteniz hazılıyoruz.

Site İçi SEO Nedir ?

SEO Dostu Web Tasarım

Özellikle Google gibi kullanıcı odaklı tüm arama motorlarında yapılan SEO çalışmalarında özgün, faydalı ve anahtar kelime odaklı içeriklerin önemi her zaman olmuştur. Ancak SEO çalışmalarının başarılı sonuçlaması için yeni nesil yazılım ve tasarım konseptleriyle SEO’nun desteklenmesi gerekmektedir. Sitenin SEO değerini yükselten unsurlar arasında kodlar, link yapısı, site haritası, sayfa zenginliği, görseller, doğru bilgiler, meta açıklamaları, site içi yönlendirme unsurları, hızlı cevaplar vermesi, mobil uyumluluk ve etiket yapısı gibi farklı kriterler de yer alır. Siteleri ziyaret eden arama motoru botları pek çok unsuru bir arada değerlendirerek site için bir SEO değeri belirler ve bu değer sayesinde siteler belirli kelimelerde üst sıralara çıkar.

Site Dışı SEO Nedir ?
Web tasarım, müşterilerinize markanızın güvenirliğini arttırmak, ziyaretçilerinizin isteklerini karşılamak ve gereksiz, kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerinin hızlı ve net olarak anlatıldığı, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde hazırlanmış özel tasarımlardır.
Dinamik ve belli aralıklarda güncelleme gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise web sitenize ister wordpress isterseniz de özel yazılım ile hazırlanmış yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilir yeni sayfalar veya ürünler ekleyebilirsiniz.
Öncelikli olarak müşterinin hedefleri, istekleri ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu doğrultuda dinamik mi yoksa kurumsal tanıtım sitesi mi isteniyor, bu tespit edilir. Kurumsal tanıtım sitesi ise kaç sayfadan oluşacağı, site içerisinde ne kadar aksiyon olduğu ve ne kadar sürede teslim edileceği çıkarılarak fiyat teklifi iletilir. Dinamik yani yönetim panelli web siteleri için içerik, hizmet veya ürün yönetimi baz alınarak yönetim paneli kodlaması ve kullanıcı ara yüzü kodlama süresi hesaplanıp fiyat teklifi sunulur.
Hemen Ara
+90 (522) 533 31 81
Mail
hello@dijitalox.com
Ziyaret Edin
Tekstilkent A11/52
Bize Ulaşın

Bize Burdan Ulaşabilirsiniz.