Google Reklamları

Google Reklamlar yani Adwords, arama motorunun işletmeler için sunduğu, kullanıcıların yaptığı kelime sorguları baz alınarak çalışan reklamcılık türüdür. Google Adwords, yeni adıyla Google Ads; metin bazlı bir reklam modelidir. Google Adwords reklam için en çok kullanılan modellerden biridir. Google Reklam Ajansı olarak en uygun maliyetlere maksimum sonucu alabilmeniz için sizlere bu konuda 7/24 destek sunmaktayız.

Intro
Hesap Oluşturma
Google Hesap Kimliği Oluşturulur
Hesap ve Locasyon
Hesap ve Locasyon Planlanır
Rakip Analizi
Rakipler İncelenerek Planlama Yapılır
İçerik Tasarımı
İçerikler Planlanır
Optimizasyon
Tüm Reklamlar İncelenir ve Optimizasyon Yapılır
Raporlama
Raporlamalar Çıkartılır.

Google Reklam Yönetimi

Reklam yönetimi, reklam veren kişilerin pazarlama işlerinin profesyoneller tarafından yapılması demektir. Online reklamcılık sektörü olan Google reklamları online şekilde reklam yönetimi yapmaktadır. Burada profesyonel olan bizler oluyoruz. Sizlere profesyonel bir destek sağlıyoruz.

Nasıl Yapılır ?

Google Adwords Reklam Seçenekleri Nelerdir?

etin Reklam / Text Reklam; En yaygın Arama ağı türü, açıklayıcı bir başlık, web sitesi URL'si ve bir harekete geçirici mesaj gibi açıklayıcı metin içerir. Reklam uzantıları; metin reklamınıza işletmenizin adresi veya telefon numarası gibi ek bilgiler sağlar Alışveriş Reklamları; Bir görüntüye ek olarak, alışveriş reklamlarında ürün ve fiyatlandırma bilgileri bulunur; böylece kullanıcılar, reklamınızı tıklamadan önce sattıklarınız hakkında güçlü bir fikir kazanır. Büyük bir ürün envanteri, çok sayıda ürün çeşidini yönetiyorsanız idealdir. Resim reklamlar; Google Görüntülü Reklam Ağı'ndaki web sitelerine göz atarken dikkatleri çeker. Video reklamlar; yalnızca bağımsız bir video reklamı veya başka bir akışlı videonun içinde çalışan bir video reklamı gibi ses çıkarır. Uygulama tanıtım reklamları; Müşterilerinizi uygulamanızı indirmek için bir uygulama mağazasına gönderir veya doğrudan uygulamanıza derin bir bağlantı ekler. Yalnızca telefon araması üreten reklamlar; müşterilerinizin reklamınızı tıklayarak doğrudan işletmenizi aramasına izin verir. Aramaları gerçekleştirebilecek cihazlardan işinize gelen telefon görüşmelerini artırmak için kullanışlıdırlar. Zengin medya reklamları; Zengin medya reklamları, genellikle animasyon veya başka türde hareketler içeren çekici reklam biçimleridir. Görüntülü Reklam Ağı, sayfaları ve onları gösteren uygulamaları eşleştirmek için ayarlanan reklamlar sunar. Görüntüleyenlerin bu reklamları görme olasılıkları, izleyicilerin geldiği içeriğe uyduğundan ve farkındalık yaratmaya, düşünceyi etkilemeye ve harekete geçmeye yardımcı olmak için uzun bir yol kat edebilirler.

Nedir ?

Google Reklam Ajansı

Doğru bir Reklam çalışması ile pazarladığınız ürün veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra pazarlama faaliyeti gütmeyen bir Google Reklamlar ile Hesabına sahip olsanız bile şirketinizin tanınırlığını, marka değerini profesyonel Sosyal Google Reklamhizmeti ile artırabilir ya da sitenizin ziyaret oranlarını yükseltebilirsiniz.
Yeniden pazarlama anlamına gelen remarketing, daha önce web siteniz veya mobil uygulamanızla etkileşimde bulunan kullanıcılara tekrar ulaşmayı ifade etmektedir. Remarketing, yayınladığınız reklamlarınızı Google veya iş ortağı web sitelerine göz atan kitlelere göre stratejik olarak konumlandırmanıza imkan verir. Bu şekilde marka bilinirliğini artar ve kitlelerin satın alma işlemi daha da pratikleşerek hızlanır.
Reklamcılık hedeflerine ve her gün harcamayı uygun gördüğünüz genel tutara bağlı olarak Google Adwords’te her bir kampanya için günlük bütçe seçimi yapmak mümkündür. Bu bütçe istendiği takdirde istendiği zaman değiştirilebilir. Adwords reklam bütçesini belirlemede kampanya ve hedefleme çeşitleri göz önünde bulundurulmalıdır.
Google Adwords reklamlarında ülke, bölge ve şehir hedeflemeleri yapmak mümkündür. Bu hedeflemeleri yaparken harita üzerinden kendi belirlediğiniz noktaları da yarıçap seçebilirsiniz.
Hemen Ara
+90 (522) 533 31 81
Mail
hello@dijitalox.com
Ziyaret Edin
Tekstilkent A11/52
Bize Ulaşın

Bize Burdan Ulaşabilirsiniz.