Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım hayal gücünün resme aktarılmasını Dijitalox’da yaşayın; web siteleri, reklamlar, kitaplar, dergiler, posterler, bilgisayar oyunları, ürün ambalajları, afişler, kurumsal iletişim ve kurumsal kimlik gibi çeşitli ürün ve faaliyetlerin görsel tasarımını yapabilir. Grafikerimiz ile beraber, belirli bir mesajı, fikri veya konsepti görsel olarak iletmek için pazarlama ve yaratıcı sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Intro
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimliğiniz Oluşturabiliriz
Reklam Tasarımları
Size Uygun Reklam Tasarımları
Banner
Web Sitenize Uygun Bannerlar
İçerik Tasarımı
İçeriklerinize Uygun Tasrımlar
Yayın Grafik Tasarımı
Kitap Dergi Katalog Tasarımları
Revize & Teslim
Revize Teslim Yapılarak Raporlamalar Çıkartılır.

Görsel Kimlik Grafik Tasarımı

Marka, bir işletme veya kuruluş ile izleyici arasındaki ilişkidir. Marka kimliği, örgütün kişiliğini, tonunu ve özünü, ayrıca hatıraları, duyguları ve deneyimleri nasıl ilettiğidir. Görsel kimlik grafik tasarımı tam olarak şudur: Bu maddi olmayan nitelikleri görüntüler, şekiller ve renklerle iletmek için bir markanın yüzü olarak işlev gören marka kimliğinin görsel unsurlarını ortaya çıkarır.

Pazarlama ve Reklam Grafiği Tasarımı

Şirketler, hedef kitlelerinin karar alma süreçlerinde yer almak için başarılı pazarlama çabalarına bağlıdır. Mükemmel pazarlama insanları bir ürün, hizmet veya marka hakkında sahip oldukları istek, ihtiyaç, farkındalık ve memnuniyete göre çeker. İnsanlar görsel içeriği her zaman daha ilgi çekici bulacağından, grafik tasarım organizasyonların daha etkili bir şekilde tanıtımını ve iletişimini sağlar.

Grafik Tasarım Hizmeti

Doğru bir Grafik Tasarım Hizmeti çalışması ile pazarladığınız ürün veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra pazarlama faaliyeti gütmeyen bir Sosyal Medya Hesabına sahip olsanız bile şirketinizin tanınırlığını, marka değerini profesyonel Grafik Tasarım Hizmeti ile artırabilir ya da sitenizin ziyaret oranlarını yükseltebilirsiniz.

Yayın Grafik Tasarımı

Yayınlar, kitle yayılımı yoluyla bir kitleyle iletişim kuran uzun biçimli parçalardır. Geleneksel olarak bir baskı ortamı olmuştur. Kitapları, gazeteleri, dergileri ve katalogları düşünün. Ancak, son zamanlarda dijital yayıncılıkta önemli bir artış oldu.

Site İçi SEO Nedir ?

Kullanıcı Arayüzü Grafik Tasarımı

Bir kullanıcı arayüzü (UI), bir kullanıcının bir cihaz veya uygulamayla nasıl etkileşime girdiğidir. UI tasarımı, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlamak için arayüzler tasarlama işlemidir.

Site Dışı SEO Nedir ?
Web tasarım, müşterilerinize markanızın güvenirliğini arttırmak, ziyaretçilerinizin isteklerini karşılamak ve gereksiz, kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerinin hızlı ve net olarak anlatıldığı, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde hazırlanmış özel tasarımlardır.
Dinamik ve belli aralıklarda güncelleme gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise web sitenize ister wordpress isterseniz de özel yazılım ile hazırlanmış yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilir yeni sayfalar veya ürünler ekleyebilirsiniz.
Öncelikli olarak müşterinin hedefleri, istekleri ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu doğrultuda dinamik mi yoksa kurumsal tanıtım sitesi mi isteniyor, bu tespit edilir. Kurumsal tanıtım sitesi ise kaç sayfadan oluşacağı, site içerisinde ne kadar aksiyon olduğu ve ne kadar sürede teslim edileceği çıkarılarak fiyat teklifi iletilir. Dinamik yani yönetim panelli web siteleri için içerik, hizmet veya ürün yönetimi baz alınarak yönetim paneli kodlaması ve kullanıcı ara yüzü kodlama süresi hesaplanıp fiyat teklifi sunulur.
Hemen Ara
+90 (522) 533 31 81
Mail
hello@dijitalox.com
Ziyaret Edin
Tekstilkent A11/52
Bize Ulaşın

Bize Burdan Ulaşabilirsiniz.