İstanbul Sosyal Medya Ajansı - Sosyal Medya Ajansı Dijitalox

İstanbul Sosyal Medya Ajansı

İstanbul Sosyal Medya Ajansı Ne Yapar ?
Sosyal medya reklamcılığı, kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen bir reklam türüdür. İstanbul Sosyal Medya Ajansı olarak kolay Erişim: Sosyal medya reklamları, geniş kitlelere ulaşmayı sağladığı için ürün ve hizmetlerin tanıtımı daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.
Facebook Reklamları
Facebook’ta potansiyel müşterilerinize ulaşın. 2 milyon işletme, hedef kitlesine ulaşmak için Facebook reklamlarını kullanıyor. 2 milyardan fazla kullanıcısıyla, en etkili sosyal medya mecrasında reklam vererek yeni potansiyel müşterilerinize ulaşın.
Instagram Reklamları
Instagram ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. Instagram kullanıcılarının yüzde 80’i bir ürün veya hizmeti bu sosyal mecra sayesinde keşfetti. Ürün ve hizmetlerinizi, göz alıcı tasarım ve detaylı hedeflemeler ile kitlenize sunarak satışlarınızı artırın.
YouTube Reklamları
Kullanıcıların internette en çok zaman geçirdiği etkinkinlerden biri de video izlemek. Dünya’nın en büyük ikinci arama motoru olan Youtube’da, ürün veya hizmetleriniz ile ilgili videoları hedef kitlenize ulaştırarak farkındalığınızı artırın!
Facebook ve Instagram Hesap Yönetimi
Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram ve Facebook, sesinizi kitlelere duyurmak için oldukça elverişlidir. Hem Facebook hem de Instagram hesaplarınızın içerik yönetimi Dijitalox güvencesi ve titizliği ile yapılır.
Premium Advertisement

Siz Hayal Edin Biz Sosyal Medyanızı Büyütelim!

Alanında uzman DEĞİL Profesyonel Sosyal Medya ekibiyle hep iki adım öne geçin…

Düşük maliyetlerle reklam vermenin en akıllı yollu;

Düşük maliyetlerle reklam vermenin en akıllı yollu;

Sosyal medya reklamları, ürün veya hizmetlerinizi tanıtarak web sitenize ziyaretçi çekmenin en uygun yollarından biridir. Büyük pazarlama maliyetlerine gerek duymaksızın, dilediğiniz bütçeyi belirleyerek hemen reklam vermeye başlayabilirsiniz

Gelişmiş hedefleme teknolojisi ile nokta atışı reklamlar gösterin;

Sosyal medya platformları yaş, konum, ilgi alanı, cihaz ve kullanıcı davranışları gibi gelişmiş hedefleme seçenekleri sunar. Bu sayede sadece ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenebilecek kullanıcılara reklam göstermiş olursunuz.

Gelişmiş hedefleme teknolojisi ile nokta atışı reklamlar gösterin;

Google reklamlara göz atmak istermisiniz ?