Google Reklam Ajansı İstanbul - Google Reklam Ajansı Dijitalox

Google Reklam Ajansı İstanbul

Google Reklam Ajansı İstanbul Nedir
Google Adwords, arama motorunun işletmeler için sunduğu, kullanıcıların yaptığı kelime sorguları baz alınarak çalışan reklamcılık türüdür. Adwords Reklamı Nedir? Google Adwords, yeni adıyla Google Ads; metin bazlı bir reklam modelidir. Google Adwords reklam için en çok kullanılan modellerden biridir. İstanbul Google Reklam Ajansı olarak en uygun maliyetlere maksimum sonucu alabilmeniz için sizlere bu konuda 7/24 destek sunmaktayız.
Google ADS Arama ağı reklamları
Arama ağı reklamları, Google arama ağında yapılan sorgularda internet sitesinizin arama sonuçlarında gösterilmesini sağlar. Bu zamana kadar farkında olmayan var mı bilmiyorum ama Google’da arama yapan bir kullanıcı iseniz mutlaka bu reklamlarla karşılaşmışınızdır.
Google ADS Görüntülü Reklam Ağı
Ödemeli reklamcılık pek çok websitesi için vazgeçilmez trafik kaynaklarından birisidir. Ödemeli reklamcılık ekosisteminin en büyük iki oyuncusu arama ağı reklamları ve sosyal medya reklamlarıdır. Fakat ödemeli reklamcılık bu iki kanalla sınırlı değildir. Bunlardan biriside görüntülü reklam ağıdır.
Youtube Reklam Modelleri
Google reklamlarını kullanarak Youtube’da arama ağı, görüntülü reklam ağı veya video kampanyalarla reklam gösterebilirsiniz.
Yeniden Pazarlama - Remarketing Nedir?
Remarketing basitçe topladığınız dataları hedeflemenizi sağlar. Remarketing ya da retargeting olarakta nitelendirilebilen bu kavram özetle, daha önce websitenizi ziyaret etmiş, videolarınızla ya da uygulamanızla etkileşime geçmiş kullanıcıları tekrardan hedeflemenize sağlayan bir kampanya hedefleme seçeneğidir.
Premium Google Reklam

Siz Hayal Edin Biz Reklamı Hazırlayalım!

En iyi geri dönüşüm için yıllardır kazandığımız deneyimleri firmanıza aktarmamıza izin verin..

Google reklamları ile işletmenizi büyütün !

Google reklamları ile işletmenizi büyütün !

Zamanınız ve Paranız bizim için kıymetlidir. 7 yıldır biriktirdiğimiz tecrübeyle sonuç odaklı çalışıyoruz.

Yotube reklamları ile markanızı büyütün !

Yüzlerce firmadan aldığımız deneyimlerin sonuçlarına göre verilen reklamlar maksimum seviyede markanızı büyüteceğinden emin olabilirsiniz.

Yotube reklamları ile markanızı büyütün !

Sosyal Medya Reklamlarına’da mı ihtiyacınız var ?