Dijital Reklamcilik -

Dijital Reklamcilik

DİJİTALOX DİJİTAL REKLAMCILIK

DİJİTAL REKLAMCILIK Hakkında Merak Edilenler

Dijital reklamcılık dijital olarak sergilenen pazarlama medyasına işaret eder. Dijital reklamcılık teknolojisi internette, akıllı telefonlarda ve elde taşınabilir medya cihazlarında ve hatta otomobiller ve reklam panolarında da mevcuttur. Yine de dijital reklam hedef kitleye ulaşmanın en iyi yollarından biridir

Dijital Reklamcılık fiyatları hakkında bilgi istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin

DİJİTALOX E-TİCARET

E-Ticaret Hakkında Merak Edilenler

E-ticaret; 1995 yılından sonra tüm dünyada internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir.

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine e-ticaret’i de ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlerine e-ticaret’i de dahil etmeye başlamıştır.

E-ticaret özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için çok uygun bir ticaret şeklidir. E-ticaret, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödemeleri slim alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için e-ticaret önemli bir satış kanalıdır.

E-ticaret Danışmanlığı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin